KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13128253
nr 1312 8253
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Vinterlandskap. Signerad, numrerad 376/470, daterad -79. Motivet: 44x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:24:53
250 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén